GastronomiaProdukcja i maszyny

Nowoczesne maszyny czyszczące dla gastronomii

Potrzebujesz ok. 4 min. aby przeczytać ten wpis
Nowoczesne maszyny czyszczące dla gastronomii

Artykuł sponsorowany

Prowadząc knajpę, musisz myśleć o wielu kwestiach, o których goście restauracji nie zdają sobie nawet sprawy. W końcu dobra obsługa to nie tylko smaczne jedzenie, wyszkoleni kelnerzy i piękna zastawa. Chociaż to popisowe dania Twoich kucharzy wylądują na zdjęciach na Instagramie gości restauracji, musisz zadbać także o inne kwestie, które klienci poruszą w swoich opiniach Google lub na Tripadvisor. 

W dzisiejszym artykule skupimy się na utrzymaniu czystości w gastronomii, bo jest to zagadnienie, do którego goście restauracji przykładają szczególną wagę. Jak dbać o podłogi? I jak sprawić, żeby prezentowały się nienagannie, jednocześnie ułatwiając pracę swoim pracownikom dbającym o utrzymanie czystości w lokalu?

Willmop 50B TSM

Jeśli szukasz odpowiedniej maszyny do mycia podłóg do Twojej restauracji, Willmop 50B TSM z pewnością zasługuje na uwagę. Ze względu na swoje nieduże rozmiary nada się do małej i dużej gastronomii, jednak nie daj się zwieść! Chociaż wygląda niepozornie i waży zaledwie 23 kg, ta pionowa szorowarka myjąco-zbierająca kryje w sobie naprawdę dużą moc i jest w stanie pracować nieprzerwanie przez 75 minut. Dodatkowo możliwość przełączenia maszyny na tryb ECO pozwala nie tylko na mniejsze zużycie energii i obniża poziom hałasu, ale jednocześnie zmniejsza zużycie wody i detergentu, zwiększając wydajność urządzenia. Budowa Willmopa 50B pozwala na czyszczenie nawet trudno dostępnych miejsc, przy czym nie musisz obawiać się o nieestetyczne ślady na ścianach – na maszynie zostały zamontowane cztery odbojniki! Zakup tej szorowarki sprawi, że proces czyszczenia i mycia podłóg będzie łatwy i przyjemny, a powierzchnie będą lśniące jak nigdy wcześniej.

Antea 50E Comac

Jeśli szukasz nowoczesnej szorowarki do pomieszczeń dużych pomieszczeń, zastanów się nad wyborem maszyny czyszczącej na kabel Atea Comac, której wydajność sięga 1500 m²/h. Dlaczego warto się nad nią zdecydować? Przede wszystkim wyposażona jest w czytelny panel sterujący, co sprawia, że obsługa maszyny jest niezwykle prosta i intuicyjna. Dodatkowym plusem jest tryb ECO, dostępny w modelach z napędem, dzięki któremu szorowarka zużywa mniej prądu, wody oraz detergentu. Na życzenie dostępne są także wersje z systemem dozowania CDS (Cosmac Dosing System). W jaki sposób usprawnia on pracę? Dzięki pełnej kontroli nad stężeniem detergentu w wodzie maszyna jest w stanie zmniejszyć zużycie środków nawet do 50%. Jest to zauważalna oszczędność pieniędzy bez negatywnego wpływu na stan czystości podłóg.

IGEA Comac

To najmniejszy automat w ofercie firmy Comac, którego główną zaletą jest zaskakujący stosunek jakości do ceny. Niska cena nie oznacza niskiej wydajności. Wręcz przeciwnie. Maszyny do mycia podłóg IGEA są szczególnie cenione za wysoką efektywność, dlatego idealnie nadają się do mycia małych powierzchni. To o wiele lepsze rozwiązanie od tradycyjnego mopa, które znacznie usprawni proces czyszczenia podłóg. Szczególnie że do obsługi maszyny czyszczącej IGEA Comac nie jest konieczne specjalistyczne szkolenie, urządzenie to charakteryzuje się niezwykłą prostotą obsługi. Kolejną przewagą automatu firmy Comac nad wiadrem z wodą i mopem jest sposób jego działania. Myta podłoga zostaje od razu osuszona, co likwiduje problem nieestetycznych plam butów na niewyschniętej podłodze. Ze względu na swoje niewielkie rozmiary wspaniale sprawdzi się w pomieszczeniach zagraconych oraz wąskich przestrzeniach jak bary. Co ważne, problemów nie sprawia nie tylko obsługa maszyny, ale także utrzymanie jej w czystości. Po zakończonej pracy wystarczy wylać brudną wodę z detergentem, która zbiera się do osobnego zbiornika.

Zdjęcie główne artykułu: Designed by Freepik

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*