Technologia

Galaxy Watch6 – czy sprawdzi się jako smartwatch sportowy?

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis
Galaxy Watch6 – czy sprawdzi się jako smartwatch sportowy?

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Smartwatche to sprzęty, które spotkać możemy na niejednym nadgarstku. Wynika to w dużej mierze z postępu technologicznego, który w przypadku tych urządzeń jest szczególnie widoczny. Obecnie smartwatche mogą być zastępstwem dla tradycyjnego zegarka z tarczą. Sprawdzają się również u osób uprawiających sport, ponieważ pozwalają w precyzyjny sposób monitorować postępy. A jak w tej roli sprawdza się nowy smartwatch Galaxy Watch6? Poznaj jego najważniejsze cechy.

Czym wyróżnia się smartwatch Galaxy Watch6?

Zacznijmy od odpowiedzi na podstawowe pytanie, które może nasunąć się niektórym osobom. Czym tak naprawdę jest smartwatch? To nic innego jak inteligentny zegarek, który pozostaje kompatybilny z Twoim komputerem lub telefonem. Jego funkcjonalność zdecydowanie wykracza poza ramy klasycznego zegarka. Smartwatch sportowy może zapisać Twój trening, a także monitorować postępy w wybranych aktywnościach fizycznych.

Najnowszy model marki Samsung, czyli smartwatch Galaxy Watch6 przychodzi do użytkowników z nowym designem i jeszcze lepszymi, spersonalizowanymi funkcjami aktywności*. Smartwatch zachwyca także pod kątem wizualnym. Jego ekran jest o 20% większy, co jest efektem zastosowania o 30% smuklejszej ramki. W efekcie uzyskano największy do tej pory ekran Galaxy Watch, na którym wygodnie odczytasz najważniejsze wiadomości i informacje**.

Smartwatch Galaxy Watch6 – dla kogo?

Czy Galaxy Watch6 sprawdzi się jako smartwatch damski? Zdecydowanie. Może to być doskonała opcja na prezent, szczególnie jeśli obdarowywana osoba jest fanką różnych aktywności fizycznych. Smartwatch Galaxy Watch6 cechuje bardzo elegancki, ale nienachalny design. Został on zaprojektowany w taki sposób, aby nosiło się go jeszcze wygodniej. Jest dopracowany pod każdym kątem i z pewnością nie pozostanie niezauważony w tłumie.

Galaxy Watch6 to smartwatch odpowiedni na każdą okazję. Świetnie sprawdzi się zarówno do pracy, podczas spotkania biznesowego czy zakupów lub spotkania ze znajomymi. Możliwość zmiany paska jednym kliknięciem jest bardzo wygodna i oferuje nam wiele możliwości personalizacji urządzenia.

Galaxy Watch6 jako smartwatch sportowy

Jeśli zastanawiasz się, jaki smartwatch wybrać na trening, Galaxy Watch6 będzie jednym z najciekawszych rozwiązań. To smartwatch z GPS, który zadba o to, abyśmy w trakcie wędrówki nie zboczyli z trasy. Wybierając Galaxy Watch6, możesz śledzić swoją aktywność w trakcie 90 różnych treningów, a nawet stworzyć swój własny! Jeśli zapomnisz nacisnąć start, nie musisz obawiać się, że stracisz cenne dane do monitorowania postępów. Twój smartwatch automatycznie zarejestruje wybrane treningi***.

Dlaczego Galaxy Watch6 to dobry smartwatch sportowy? Został wykonany z wytrzymałych materiałów, które zapobiegają zarysowaniu i uszkodzeniom. To zasługa szafirowego szkła, z którego został wykonany wyświetlacz.

 

Tekst przygotowano w ramach płatnej współpracy z Samsung Electronics Polska.

* Nie jest przeznaczony do wykrywania, diagnozowania ani leczenia. Przeznaczony wyłącznie do ogólnych celów związanych z dobrym samopoczuciem i kondycją.

**Rozmiar wyświetlacza Galaxy Watch6 jest porównywany z Galaxy Watch5. Porównanie rozmiaru ekranu i marginesu czerni oparto na modelu Galaxy Watch6 (40 mm). W przypadku modelu Galaxy Watch6 (44 mm) porównanie rozmiaru ekranu i marginesu czerni wynosi odpowiednio 16,5% i 28%.

***Automatyczne wykrywanie treningów musi być włączone w Ustawieniach. Funkcja automatycznego wykrywania nie jest dostępna dla wszystkich treningów.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*