Aktualności

ETCC 2020 już we wrześniu w Krakowie!

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis
ETCC 2020 już we wrześniu w Krakowie!

Wyczekiwany kongres ETCC 2020 w tym roku odbędzie się w Krakowie i będzie trwał dwa dni – od 2 do 4.09. Warto bliżej poznać zapowiadany program i zarejestrować się jako jego uczestnik.

Czym jest ETCC?

Kongres ETCC, a właściwie Europen Technican Coating Congress to dwudniowe wydarzenie o skali europejskiej, w którym wykwalifikowani prelegenci poruszą temat materiałów oraz urządzeń produkcyjnych w zakresie izolacji, farb i lakierów oraz klejów i materiałów konstrukcyjnych. Inżynierowie z najlepszych firm przedstawią także kwestię polimerów, produktów antykorozyjnych czy technik aplikacji. Dla osób żądnych szczególnie profesjonalnej wiedzy polecamy także uczestnictwo w prelekcjach dotyczących obecnego postępu w zakresie farb, klejów i materiałów budowlanych oraz ich techniki aplikacji.

Prelekcje dla początkujących, średniozaawansowanych i zaawansowanych

Wszystkie programy znajdujące się w ramówce ETCC 2020 zostały wyselekcjonowane na podstawie ich przydatności w przemyśle, tym samym nie znajdziemy w nich marketingowych dywagacji, a wyłącznie świeże fakty i postępy w technice produkcji. Wydarzenie to jest wyczekiwane przez setki tysięcy osób zainteresowanych rozwojem technologii i zarazem swojego przedsiębiorstwa. Globalni eksperci zadbają o przystępne przekazanie wiedzy i praktyczne przykłady czy pomoce naukowe, a możliwość zapoznania się z najważniejszymi firmami w branży przemysłu i produkcji może otworzyć nowe drzwi dla rozwoju Twojego przedsiębiorstwa. Warto wybrać się na minimum kilka sesji i skorzystać z wiedzy przekazywanej podczas kongresu. Na razie plany zarządu ETCC nie przewidują kolejnej wizyty w Polsce.

Zdjęcie główne artykułu: źródło: Designed by Freepik

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*