Magazyn i logistyka

To już rok centrum logistycznego Amazon w Gliwicach

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis
To już rok centrum logistycznego Amazon w Gliwicach

Centrum logistyczne Amazon w Gliwicach to trzecia inwestycja firmy na Śląsku, która właśnie świętuje swoją rocznicę. To duża szansa na rozwój gospodarki, bo od tego czasu firma zatrudniła ponad 2000 pracowników.

Amazon w Gliwicach – największe centrum robotyczne

Firma Amazon kontynuuje swoje inwestycje w Polsce. W Gliwicach posiada centrum logistyczne, które jest jednocześnie największym budynkiem w Polsce. Łączna powierzchnia to 210 tys. m2, a pracowników wspiera w pracy ponad 3900 robotów transportowych. Nowe technologie, magazyn i logistyka mają wesprzeć pracowników.

Cieszymy się, że możemy być częścią lokalnej społeczności tutaj, w Gliwicach, oferując mieszkańcom nie tylko konkurencyjne wynagrodzenie i benefity pozapłacowe od pierwszego dnia pracy, ale też dostarczając im wiele możliwości rozwoju zawodowego. Śląsk jest dla nas bardzo ważnym regionem, dlatego w dalszym ciągu będziemy tutaj wspierać również społeczności lokalne – mówi Tomasz Michalski, dyrektor centrum logistycznego Amazon w Gliwicach.

Dzięki sprawnej, pełnej sukcesów współpracy z lokalnymi przedsiębiorcami i społecznościami, wciąż dostarczamy najwyższy poziom obsługi naszym klientom w Polsce oraz Europie, jednocześnie przyczyniając się do ekonomicznego rozwoju regionu.

Tegoroczne obchody otwarcia centrum logistycznego odbyło się w trosce o środowisko, a dla pracowników przygotowano liczne atrakcje, w tym nawet nasion drzew!

Źródło: Materiały prasowe

Zdjęcie główne artykułu: źródło: Designed by Freepik

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*