Technologia

Wybierając abonament, zwróć uwagę na dodatki! Możesz znaleźć coś ciekawego

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis
Wybierając abonament, zwróć uwagę na dodatki! Możesz znaleźć coś ciekawego

Artykuł sponsorowany

Obecnie abonament na telefon to już nie tylko pakiet minut, SMS-ów, MMS-ów czy sporej ilości GB internetu w określonej cenie. Wraz z abonamentem można zakupić dostęp do platform streamingowych czy też do specjalnych aplikacji. Na co warto zwracać uwagę i co jest naprawdę opłacalne? Sprawdź, aby wybrać najlepszą ofertę.

Platformy streamingowe w cenie abonamentu

Kupując abonament telefoniczny, warto sprawdzać oferty dotyczące platform streamingowych. Zamiast płacić za nie osobno, można zyskać je w cenie abonamentu. Często w pakietach zawierany jest dostęp do takich platform jak: Spotify, Tidal, HBO Max, Netflix czy też Player. Każda z tych aplikacji osobno kosztuje kilkadziesiąt złotych miesięcznie, a ta opłata połączona z abonamentem może być praktycznie niewyczuwalna dla stanu konta. To świetny sposób nie tylko na oszczędności, lecz także na zmniejszenie obowiązków związanych z wysyłaniem opłat. Dzięki abonamentom powiązanym z platformami streamingowymi można wysyłać tylko jeden przelew miesięcznie, a zyskać dostęp do nielimitowanych SMS-ów, MMS-ów, rozmów i do ulubionych seriali, programów czy filmów.

Warunki roamingu EU

Niektóre abonamenty telefoniczne obejmują również działania w roamingu na terenie Unii Europejskiej. Warto sprawdzić to dokładnie podczas podpisywania umowy. Jeśli abonament umożliwia korzystanie z sieci poza granicami kraju, może być naprawdę opłacalną ofertą dla osób, które często podróżują. Warto dokładnie przyjrzeć się ofercie. Liczba minut, SMS-ów, MMS-ów i danych komórkowych, które zużywa się w innych krajach, może być znacznie mniejsza niż ta określona w warunkach krajowych. Wszelkie informacje na temat roamingu w abonamentach telefonicznych możesz znaleźć na stronie https://komorkomat.pl/abonament/, która uwzględnia wszystkie najważniejsze cechy, każdej oferty. Dzięki tej stronie wszystkie elementy pakietu są przejrzyste i ogólnodostępne przed podpisaniem umowy.

Bezpieczeństwo użytkowników

Abonamenty mogą oferować również specjalne aplikacje, które zwiększają bezpieczeństwo użytkowników. To głównie antywirusy, które instaluje się na urządzeniach. Chronią one wrażliwe dane dostępne na telefonie i zapobiegają włamaniom. W abonamentach mogą jednak pojawić się aplikacje, które pozwalają na ustawianie kontroli rodzicielskiej najmłodszym użytkownikom smartfonów czy też na ustalanie lokalizacji poszczególnych osób objętych umową.

Dodatki w postaci sprzętu

Dostęp do oddzielnie płatnych aplikacji to jednak nie wszystko. Wiele abonamentów oferuje poza pakietami danych dodatkowe telefonu, smartwatche czy opaski dostępne za 1 zł. Dzięki nim można dostać nowy, dobry sprzęt, płacąc niewiele więcej niż za sam pakiet minut, SMS-ów, MMS-ów i GB internetu. To świetna opcja dla tych, którzy lubią wymieniać swój sprzęt co rok bądź dwa.

Na stronie komorkomat.pl znajdziesz najlepsze oferty przygotowane do swoich potrzeb. Określ jedynie, co potrzebujesz i skorzystaj z listy najbardziej opłacalnych pakietów przygotowanych z myślą o Tobie.

Fot.: NordWood Themes/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*