Technologia

Dwie popularne serie komputerów Dell – Latitude i Vostro

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis
Dwie popularne serie komputerów Dell – Latitude i Vostro

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Serie komputerów Dell różnią się od siebie – przeznaczeniem, parametrami oraz rodzajem sprzętu i wyglądem. Zwróć uwagę na dwie serie laptopów biznesowych – Dell Vostro i Dell Latitude. Czym różnią się względem siebie? Być może mają wiele cech wspólnych, co utrudnia wybór notebooka, który będzie odpowiedni dla profesjonalnych użytkowników. Zapoznaj się z opisem dwóch popularnych serii laptopów Dell.

Seria Dell Vostro

Bazową grupę komputerów, które zostały opracowane i wyprodukowane z myślą o użytkownikach w małych i średnich firmach – zarówno o przedsiębiorcach, jak i o zatrudnianych przez nich pracownikach, stanowi Dell Vostro. Przystępna cena, dobre parametry techniczne i estetyka decydują o tym, że laptopy te cieszą się dużą popularnością wśród kupujących, zwłaszcza z branży małego biznesu.

Seria laptopów Dell Latitude

Dla wszystkich biznesmenów i pracowników w małych, średnich lub dużych firmach przeznaczone są poszczególne modele laptopów Dell Latitude. Powinny one spełnić oczekiwania profesjonalnych użytkowników z uwagi na wysoką jakość wykonania. Producent zadbał o to, by ich obudowa była zrobiona z solidnych i trwałych materiałów, a parametry techniczne, jakie ma każdy laptop Dell Latitude, odpowiadały wyzwaniom stawianym laptopom przez pracowników na profesjonalnych stanowiskach. Atutem Dell Latitude pozostaje to, że mają szerokie możliwości w zakresie bezpieczeństwa.

Na jaki laptop biznesowy się zdecydować?

Seria komputerów mobilnych Dell Vostro stanowi niejako pomost pomiędzy komputerami typowo przeznaczonymi do domowego użytku a urządzeniami stricte biznesowymi, takimi jak Dell Latitude. Notebook Dell Vostro będzie tak samo skutecznie sprawdzał się zarówno podczas wykonywania pracy, np. biurowej, jak i przy rozrywce oraz nauce w domu. Urządzenia Vostro są smukłe i solidnie wykonane. Amerykański producent ma jednak w ofercie Dell Latitude – laptopy z ogromnymi możliwościami konfiguracji, gdzie nacisk kładziony jest na wysoki poziom bezpieczeństwa takiego narzędzia pracy.

Profesjonalny czy uniwersalny – jaki laptop do pracy?

Można w skrócie powiedzieć, że Dell Vostro to komputer, który będzie miał bardziej uniwersalne zastosowanie w porównaniu z profesjonalnym, zaawansowanym pod względem parametrów technicznych Dell Latitude. Wybierz taki laptop, który przede wszystkim spełni Twoje oczekiwania.

Fot.: materiał prasowy Klienta.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*