Industrialy > Technologia

Galaxy Watch6 – czy sprawdzi się jako smartwatch sportowy?

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis
Galaxy Watch6 – czy sprawdzi się jako smartwatch sportowy?

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Smartwatche to sprzęty, które zdecydowanie zyskują na popularności. Wynika to w dużej mierze z postępu technologicznego, który w przypadku tych urządzeń jest bardzo widoczny. Obecnie na nadgarstkach większości osób nie spotkamy już tradycyjnego zegarka z tarczą, a nowoczesny smartwatch, który jednocześnie potrafi zachować klasyczny design. Co więcej, coraz częściej sięgają po niego osoby aktywnie uprawiające sport, gdyż jest to znacznie wygodniejsze i pozwala w precyzyjny sposób monitorować swoje postępy. Jak w tej roli sprawdzi się nowy smartwatch Galaxy Watch6? Poznaj jego najważniejsze cechy.

Czym wyróżnia się smartwatch Galaxy Watch6?

Zacznijmy od odpowiedzi na podstawowe pytanie, które może nasunąć się niektórym osobom. Czym tak naprawdę jest smartwatch? To nic innego jak inteligentny zegarek, który pozostaje kompatybilny z Twoim komputerem lub telefonem. Jego funkcjonalność zdecydowanie wykracza poza ramy klasycznego zegarka. Smartwatch sportowy może zapisać Twój trening, a także monitorować postępy w wybranych aktywnościach fizycznych.

Najnowszy model marki Samsung, czyli smartwatch Galaxy Watch6 powraca do użytkowników z nowym designem i jeszcze lepszymi, spersonalizowanymi funkcjami zdrowotnymi. Smartwatch zachwyca także pod kątem wizualnym. Jego ekran jest o 20% większy, co jest efektem zastosowania o 30% smuklejszej ramki. W efekcie uzyskano największy do tej pory ekran Galaxy Watch, na którym wygodnie odczytasz najważniejsze wiadomości i informacje*.

Smartwatch Galaxy Watch6 – dla kogo?

Czy Galaxy Watch6 sprawdzi się jako smartwatch damski? Zdecydowanie. Może to być doskonała opcja na prezent, szczególnie jeśli obdarowywana osoba jest fanką różnych aktywności fizycznych. Smartwatch Galaxy Watch6 cechuje bardzo elegancki, ale nienachalny design. Został on zaprojektowany w taki sposób, aby nosiło się go jeszcze wygodniej. Jest dopracowany pod każdym kątem i z pewnością nie pozostanie niezauważony w tłumie. 

Galaxy Watch6 to smartwatch damski odpowiedni na każdą okazję. Świetnie sprawdzi się zarówno do pracy, podczas spotkania biznesowego czy zakupów lub spotkania ze znajomymi. Możliwość zmiany paska jednym kliknięciem jest bardzo wygodna i oferuje nam wiele możliwości personalizacji urządzenia. 

Galaxy Watch6 jako smartwatch sportowy

Jeśli zastanawiasz się, jaki smartwatch wybrać na trening, Galaxy Watch6 będzie jednym z najciekawszych rozwiązań. To smartwatch z GPS, który zadba o to, abyś w trakcie swojej wędrówki nie zboczył z trasy. Wybierając Galaxy Watch6 możesz śledzić swoją aktywność w trakcie 90 różnych treningów, a nawet stworzyć swój własny! Jeśli zapomnisz nacisnąć start, nie musisz obawiać się, że stracisz cenne dane do monitorowania postępów. Twój smartwatch automatycznie zarejestruje wybrane treningi**.

Dlaczego Galaxy Watch6 to dobry smartwatch sportowy? Został wykonany z wytrzymałych materiałów, które zapobiegają zarysowaniu i uszkodzeniom. To zasługa szafirowego szkła, z którego został wykonany wyświetlacz.

*Rozmiar wyświetlacza Galaxy Watch6 jest porównywany z Galaxy Watch5. Porównanie rozmiaru ekranu i marginesu czerni oparto na modelu Galaxy Watch6 (40 mm). W przypadku modelu Galaxy Watch6 (44 mm) porównanie rozmiaru ekranu i marginesu czerni wynosi odpowiednio 16,5% i 28%.

**Automatyczne wykrywanie treningów musi być włączone w Ustawieniach. Funkcja automatycznego wykrywania nie jest dostępna dla wszystkich treningów.

Grafika: materiał partnera

Zostaw komentarz
Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *