Redakcja

Redakcja

Jeśli szukasz pomysłów, które pomogą w rozwoju Twojej firmy, znajdujesz się w dobrym miejscu!

Industrialy.pl to portal o technologii w przedsiębiorstwie. Znajdziesz tutaj propozycje, które możesz wykorzystać w celu polepszenia efektywności pracy. Z nami Twój biznes będzie się odpowiednio rozwijał. Nowoczesne technologie to doskonały sposób na sukces w Twojej firmie. Skorzystaj ze wskazówek solidnego źródła wiedzy, jakim jest industrialy.pl!

Redaktor naczelny

Łukasz Brzykcy

Łukasz Brzykcy
l.brzykcy@bluewhalepress.pl

Jest miłośnikiem najnowszych technologii, które ułatwiają życie i pracę. Chociaż z wykształcenia jest humanistą to umysł ma ścisły i konkretny. Wierzy, że zastosowanie nowoczesnych systemów przekłada się na rozwój człowieka i firmy. Aktualnie mieszka w dużym mieście, choć ma nadzieję, że kiedyś przeprowadzi się do smart domu na przedmieściach. W wolnych chwilach lubi podróżować, najchętniej na wydarzenia sportowe.

Zobacz wpisy autora

Zespół redakcyjny

Andrzej Sławiński
Wirtuozka słowa pod Doświadczony redaktor, który kilka lat spędził w firmach przemysłowych. Ma dużą wiedzę na temat procesów produkcyjnych i logistycznych. W wolnych chwilach lubi spędzać aktywnie czas, najczęściej jeździ na rowerze lub pływa kajakiem.

Zobacz wpisy autora

Kamil Michaluk
Wirtuozka słowa pod Redaktor i doktorant. Naukowo zajmuje się teorią rozwoju gospodarczego, więc bardzo docenia znaczenie innowacji dla produkcji i biznesu. Swoimi spostrzeżeniami chętnie dzieli się z innymi. W wolnych chwilach lubi otaczać się zielenią i zwierzętami. Dużo czyta.

Zobacz wpisy autora

Karol Kownacki
Wirtuozka słowa pod Zdobywał doświadczenie zawodowe w wielu branżach. Początkowo był związany z handlem sprzętem elektronicznym, później pracował jako logistyk, jednak największą radość przynosi mu praca z tekstem. Bardzo dobrze wie, jak wyglądają procesy logistyczne w dużych firmach. W wolnych chwilach lubi podróżować, najchętniej w góry.

Zobacz wpisy autora

Marcin Kusz
Wirtuozka słowa pod Dziennikarz technologiczny i copywriter. Doświadczenie w branży TSL zdobywał prowadząc firmę zajmującą się transportem międzynarodowym samochodami do 3,5t. Przez ponad rok kierowca, a przez dwa lata spedytor, dyspozytor i księgowy w jednym. Fan gier symulacyjnych oraz miłośnik filmów akcji.

Zobacz wpisy autora

Martyna Jaśkowiak
Wirtuozka słowa pod Magister rolnictwa z wieloletnim doświadczeniem redaktorskim. Lubi nowoczesne podejście do uprawy roślin i hodowli zwierząt. Ceni rozwiązania ekologiczne, stara się żyć w zgodzie ze środowiskiem. W wolnych chwilach spędza czas ze swoją rodziną na świeżym powietrzu.

Zobacz wpisy autora