Redakcja

Redakcja

Jeśli szukasz pomysłów, które pomogą w rozwoju Twojej firmy, znajdujesz się w dobrym miejscu!

Industrialy.pl to portal o technologii w przedsiębiorstwie. Znajdziesz tutaj propozycje, które możesz wykorzystać w celu polepszenia efektywności pracy. Z nami Twój biznes będzie się odpowiednio rozwijał. Nowoczesne technologie to doskonały sposób na sukces w Twojej firmie. Skorzystaj ze wskazówek solidnego źródła wiedzy, jakim jest industrialy.pl!

Chcesz dołączyć do zespołu redakcyjnego? Prześlij nam swoje CV.

Zespół redakcyjny

Andrzej Sławiński
Wirtuozka słowa pod Doświadczony redaktor, który kilka lat spędził w firmach przemysłowych. Ma dużą wiedzę na temat procesów produkcyjnych i logistycznych. W wolnych chwilach lubi spędzać aktywnie czas, najczęściej jeździ na rowerze lub pływa kajakiem.

Zobacz wpisy autora

Kamil Michaluk
Wirtuozka słowa pod Redaktor i doktorant. Naukowo zajmuje się teorią rozwoju gospodarczego, więc bardzo docenia znaczenie innowacji dla produkcji i biznesu. Swoimi spostrzeżeniami chętnie dzieli się z innymi. W wolnych chwilach lubi otaczać się zielenią i zwierzętami. Dużo czyta.

Zobacz wpisy autora

Karol Kownacki
Wirtuozka słowa pod Zdobywał doświadczenie zawodowe w wielu branżach. Początkowo był związany z handlem sprzętem elektronicznym, później pracował jako logistyk, jednak największą radość przynosi mu praca z tekstem. Bardzo dobrze wie, jak wyglądają procesy logistyczne w dużych firmach. W wolnych chwilach lubi podróżować, najchętniej w góry.

Zobacz wpisy autora

Marcin Kusz
Wirtuozka słowa pod Dziennikarz technologiczny i copywriter. Doświadczenie w branży TSL zdobywał prowadząc firmę zajmującą się transportem międzynarodowym samochodami do 3,5t. Przez ponad rok kierowca, a przez dwa lata spedytor, dyspozytor i księgowy w jednym. Fan gier symulacyjnych oraz miłośnik filmów akcji.

Zobacz wpisy autora

Martyna Jaśkowiak
Wirtuozka słowa pod Magister rolnictwa z wieloletnim doświadczeniem redaktorskim. Lubi nowoczesne podejście do uprawy roślin i hodowli zwierząt. Ceni rozwiązania ekologiczne, stara się żyć w zgodzie ze środowiskiem. W wolnych chwilach spędza czas ze swoją rodziną na świeżym powietrzu.

Zobacz wpisy autora